Siłownia Kuźnia Sylwetki Wieluń
Justyna Korbaczyńska
Siłownia Kuźnia Sylwetki Wieluń
Justyna to młoda i uśmiechnięta Instruktorka Fitness oraz Fitness Pump. Ukończyła również szkolenie Strength Training orgaznizowane przez AMS.

Sport nie towarzyszył jej od dziecka ze względu na astmę oskrzelową, która utrudniała jej podjęcie jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Swoją przygodę ze sportem zaczęła 4 lata temu, kiedy to postanowiła wziąć się za siebie i udowodnić, że niemożliwe staje się możliwe, jeśli bardzo tego pragniemy.

Zaczynała od ćwiczeń w domu, później był trening siłowy, aż w końcu trafiła na Kuźnię , gdzie swoje pierwsze kroki stawiała na zajęciach CF i podnoszeniu ciężarów prowadzonych przez „prezesa”. Dzięki temu złapała bakcyla i stale doskonali swoją technikę i zbiera nowe doświadczenia, a w rezultacie Kuźnia stała się jej drugim domem. Na co dzień sama chętnie zdobywa wiedzę na temat treningów, zagłębiając się w sportową literaturę, choć w najbliższym czasie planuje kolejne szkolenia, w celu zwiększenia swojej wiedzy i kompetencji.

Jest pasjonatką zdrowego żywienia i gotowania, a jej słodkie, ale dietetyczne wyroby cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dodatkowo swoją pasję popiera zdobywaniem wiedzy, mając już za sobą 3 etapy szkolenia Dietetyka i suplementacja z ramienia Mauricz.com, a w czerwcu będzie realizowała jego ostatni cykl.

Jej motto życiowe to: "Jeśli robisz to co kochasz nigdy nie czujesz, że jesteś w pracy, a jeśli robisz to z pasją – zarażasz innych. Wierz w to co robisz, wierz w swoje marzenia – tylko wtedy staną się rzeczywistością."

©Copyright 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone
Created by Maciej Duszyński && Bloom - oprogramowanie
siłownia, kuźnia, kuźnia sylwetki, sulwetka, wieluń, wielun, silownia, kuznia, kuznia sylwetki, wyszynskiego, trening, treningi, trx, cross, crossfit, wod, mks, functional, kettlebell, kettle, trx/rip, rip, fitball, ciężary, ciezary, wod, klub, salka, karnet, karnety, zajęcia grupowe, zajecia grupowe, grupowe, zajęcia, zajecia, masaż, masaz, gabinet masażu, gabinet masazu, mistrzostwa kuźni, mistrzostwa kuzni, zawody, trójbój siłowy, trojboj silowy, maciej baranski, maciej barański, zaneta baranska, żaneta barańska, przemek szewczyk, kuzniasylwetki@onet.pl, Prymasa 1000-lecia 1