Siłownia Kuźnia Sylwetki Wieluń
SIŁOWNIA
Powierzchnia klubu Kuźnia Sylwetki jest podzielona ze wzglądu na rodzaje prowadzonych w nim treningów. Część przeznaczona pod klasyczny trening siłowy, czy kulturystyczny składa się z 34ech maszyn i ławek. Za pomocą tychże maszyn można trenować każdą partią mięśniową.

Jako podstawowe wyposażenie pod taki rodzaj treningu należy również wymienić wolne ciężary. Skorzystać można ze sztang prostych i łamanych, gotowych do użycia o wadze od 15 do 60 kg. Można także samemu dostosować obciążenie do własnych możliwości za pomocą gryfów przeznaczonych do wolnych ciężarów. Klub dysponuje także hantlami od 1 do 50 kg.

W celu wykonywania treningu cardio w Kuźni znajduje się 14 sztuk sprzętu tego typu, w których skład wchodzą bieżnie, orbitreki, rowery, wiosło, AirBike i stepper.

Dodatkowo w przypadku, gdy nie są prowadzone w danym czasie zajęcia grupowe, każdy z klientów może skorzystać z szerokiego asortymentu służącego do treningu funkcjonalnego - piłek, pasów, kettli, akcesoriów do trenowania równowagi, boxów i wielu innych.

Poza częścią klubu wyznaczoną pod siłownię i cardio Kuźnia posiada także część, na której trenowany jest cross (CF) oraz oddzielną salkę do treningów grupowych, w której można także trenować na worku bokserskim.

Dla tych, którzy lubią porzucać dużymi ciężarami, czy trenują dwubój w Kuźni znajduje się również pomost ciężarowy.


Siłownia Kuźnia Sylwetki Wieluń


©Copyright 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone
Created by Maciej Duszyński && Bloom - oprogramowanie
siłownia, kuźnia, kuźnia sylwetki, sulwetka, wieluń, wielun, silownia, kuznia, kuznia sylwetki, wyszynskiego, trening, treningi, trx, cross, crossfit, wod, mks, functional, kettlebell, kettle, trx/rip, rip, fitball, ciężary, ciezary, wod, klub, salka, karnet, karnety, zajęcia grupowe, zajecia grupowe, grupowe, zajęcia, zajecia, masaż, masaz, gabinet masażu, gabinet masazu, mistrzostwa kuźni, mistrzostwa kuzni, zawody, trójbój siłowy, trojboj silowy, maciej baranski, maciej barański, zaneta baranska, żaneta barańska, przemek szewczyk, kuzniasylwetki@onet.pl, Prymasa 1000-lecia 1