Siłownia Kuźnia Sylwetki Wieluń
FITBALL
Jest doskonała forma zajęć dla osób dbających o swoje ciało oraz lubiących zajęcia o lekko zabawowym charakterze.

Zajęcia na piłkach można określić trzema słowami: efektywność, przyjemność i wyzwanie. Z racji swojego kształtu i charakteru ćwiczeń wykonywanych na piłkach niosą one wiele korzyści w postaci treningu mięśni głębokich. Nasze ciało zmuszone jest cały czas utrzymywać równowagę, a dodatkowo wiele ćwiczeń odbywa się w odciążeniu kręgosłupa. Przyjemność wynika oczywiście z tego, że obcowanie z piłką przynosi wiele zabawnych sytuacji, może także przypominać zabawy z dzieciństwa. Nie da się ukryć także tego, że ćwiczenia na piłkach to często dobre wyzwanie nawet dla stałych bywalców siłowni. Dzieje się tak z racji wykonywania nietypowych dla człowieka w życiu codziennym ruchów.

Doskonałym atutem zajęć na piłkach jest to, że są one doskonałe dla większości osób. Zajęcia FITBALL mają mniej przeciwwskazań niż inne formy treningu. Trening z piłkami jest za to bardzo wskazany kobietom w ciąży i po porodzie, a także osobom, które rekreacyjnie lub zawodowo uprawiają sporty, które wymagają dużego balansowania ciałem, jak narciarstwo, windsurfing, czy chociażby sporty drużynowe.

Warto jednak zapamiętać, że zabawowy charakter nie przeczy temu, że z zajęć tych wyjdziemy odpowiednio wytrenowani.


Siłownia Kuźnia Sylwetki Wieluń


©Copyright 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone
Created by Maciej Duszyński && Bloom - oprogramowanie
siłownia, kuźnia, kuźnia sylwetki, sulwetka, wieluń, wielun, silownia, kuznia, kuznia sylwetki, wyszynskiego, trening, treningi, trx, cross, crossfit, wod, mks, functional, kettlebell, kettle, trx/rip, rip, fitball, ciężary, ciezary, wod, klub, salka, karnet, karnety, zajęcia grupowe, zajecia grupowe, grupowe, zajęcia, zajecia, masaż, masaz, gabinet masażu, gabinet masazu, mistrzostwa kuźni, mistrzostwa kuzni, zawody, trójbój siłowy, trojboj silowy, maciej baranski, maciej barański, zaneta baranska, żaneta barańska, przemek szewczyk, kuzniasylwetki@onet.pl, Prymasa 1000-lecia 1