ZMIANA GRAFIKU ZAJĘĆ
Wprowadzamy nowy grafik zajęć na czerwiec, choć w porównaniu do planu majowego niewiele uległo zmianie. Delikatnie przesuwamy czas zajęć z treningu funkcjonalnego w poniedziałki. Pierwsze zajęcia odbywać się będą od 18:45 do 19:45, drugie natomiast od 19:50 do 20:50.

Zmiana w planie koloru poniedziałkowych zajęć KETTLEBELL nie jest przypadkowa, ponieważ od teraz zajęcia te będą w poniedziałki dostępne zarówno dla osób uczęszczających do nas na zajęcia KETTLEBELL, jak i WODy crossowe. O kwadrans opóźniliśmy także rozpoczęcie tych zajęć w poniedziałek.

Przypominamy, że na zajęcia KETTLEBELL, TRX, FUNCTIONAL i FITBALL należy się wcześniej zapisywać, ponieważ w przypadku, gdy ktoś przyjdzie na trening bez wcześniejszej informacji może się okazać, że braknie dla tej osoby miejsca.

©Copyright 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone
Created by Maciej Duszyński && Bloom - oprogramowanie
siłownia, kuźnia, kuźnia sylwetki, sulwetka, wieluń, wielun, silownia, kuznia, kuznia sylwetki, wyszynskiego, trening, treningi, trx, cross, crossfit, wod, mks, functional, kettlebell, kettle, trx/rip, rip, fitball, ciężary, ciezary, wod, klub, salka, karnet, karnety, zajęcia grupowe, zajecia grupowe, grupowe, zajęcia, zajecia, masaż, masaz, gabinet masażu, gabinet masazu, mistrzostwa kuźni, mistrzostwa kuzni, zawody, trójbój siłowy, trojboj silowy, maciej baranski, maciej barański, zaneta baranska, żaneta barańska, przemek szewczyk, kuzniasylwetki@onet.pl, Prymasa 1000-lecia 1