POWRÓT PO PANDEMII
Informacje dotyczące naszego wspólnego powrotu przy zmienionych warunkach związanych z COVID:

- NAJWAŻNIEJSZY PODPUKNT: liczymy na Wasz zdrowy rozsądek i odpowiedzialne podejście do sprawy – tzn. jeśli jesteście lub członek Waszej rodziny jest na kwarantannie, a my tego nie możemy wiedzieć, to prosimy nie przychodźcie do klubu, bo może to ponownie zamknąć naszą działalność. Pozostałym klientom zabierając mozłiwość trenowania, a nam zabierając możliwość zarobku na życie. Pamiętajcie, że to nie jest dla nas zabawa, ale to nasza praca. Podobnie, jeśli Wasze samopoczucie zdecydowanie odbiega od normy, albo problemy zdrowotne mogą wskzywać na covid – prosimy, abyście pozostali w domu. Fachowcy mówią o tym, że to jednak droga kropelkowa rozprzestrzenia wirusa jest wiodąca, a co za tym idzie dotykanie przedmiotów i sprzętów jest o wiele mniej niebezpieczne. Natomiast przyjście jednego chorego, może zniweczyć wszystkie starania. Pamiętajcie o tym.


Oraz:

- będzie przerwa w działaniu klubu w godzinach 13:00 – 13:30, kiedy lokal będzie wietrzony, a sprzęty dezynfekowane (nie mogą w tym czasie klienci przebywać w lokalu, więc planujcie treningi 7:00-13:00 lub 13:30 – 21/22:00.
- poza zajęciami grupowymi nie będzie trzeba się zapisywać, aby wejść na siłownię, bo nasz klub ma taki metraż, że bardzo rzadko przekraczaliśmy w naszej historii obecne rygory
- klienci przed przyjęciem w recepcji muszą zdezynfekować dłonie (płyn dostępny w recepcji)
- klienci muszą przed wejściem do szatni poddać się badaniu temperatury (podwyższona spowoduje odmowę wejśćia do klubu)
- klienci zobowiązani są każdorazowo nosić ze sobą ręcznik na trening i kłaść go na oparcia maszyn, stepy, maty itp. (niemożliwe będzie ich wypożyczenie, a brak prywatnego ręcznika będzie skutkować przerwaniem i wyproszeniem z klubu)
- maszyny i sprzęty cardio jak i dotychczas są dezynfekowane przez nas, jednak tak samo jak wcześniej prosimy Was, aby dezynfekować je osobiście po każdym użyciu ( w przypadku maszyn po wykonaniu całego ćwiczenia i przed przejściem na inną maszynę)
- dezynfekcja dłoni będzie również nakazana po wyściu z sali zajęć grupowych oraz po każdorazowym wyjściu z pomieszczeń szatni (tam również będzie dostępny płyn do dezynfekcji)
- klienci zobowiązani są do trzymania dystansu co najmniej 1,5m ( w szczególności przy recepcji)
- klienci w recepcji będą przyjmowani pojedyńczo
- prosimy, aby klienci przychodzili kilka minut przed treningiem (o ile to możliwe), a nie za wcześnie, nie powodując w ten sposób tłoku w klubie
- zakaz używania suszarek
- reszta nakazów/zakazów/obostrzeń dotyczy normalnych zasad higieny, które w ostatnich czasach wprowadzano w związku z higiną dłoni, ust, twarzy, kasłania itp.
- suplementy i odżywki serwowane będą jedynie na wynos i w Waszych osobistych pojemnikach/szejkerachRESZTA INFORMACJI DOSTĘPNA W RECEPCJI KLUBU ORAZ NA BROSZURACH, KTÓRE DOSTANIE KAŻDY KLIENT PRZY PIERWSZYM PRZYJŚCIU DO KLUBU PO PORWOCIE DO TRENOWANIA.

©Copyright 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone
Created by Maciej Duszyński && Bloom - oprogramowanie
siłownia, kuźnia, kuźnia sylwetki, sulwetka, wieluń, wielun, silownia, kuznia, kuznia sylwetki, wyszynskiego, trening, treningi, trx, cross, crossfit, wod, mks, functional, kettlebell, kettle, trx/rip, rip, fitball, ciężary, ciezary, wod, klub, salka, karnet, karnety, zajęcia grupowe, zajecia grupowe, grupowe, zajęcia, zajecia, masaż, masaz, gabinet masażu, gabinet masazu, mistrzostwa kuźni, mistrzostwa kuzni, zawody, trójbój siłowy, trojboj silowy, maciej baranski, maciej barański, zaneta baranska, żaneta barańska, przemek szewczyk, kuzniasylwetki@onet.pl, Prymasa 1000-lecia 1