ZMIANY W NOWYM ROKU
Nowy rok, choć zaczął się ponad 2 tygodnie temu, także u nas przynosi zmiany i nowości, a będzie ich całkiem sporo.
Wszystkie zmiany wchodzą w życie w poniedziałek 18 stycznia.1. Zmieniamy godziny otwarcia i od poniedziałku klub będzie otwarty zdecydowanie wcześniej.


2. Trzy razy w tygodniu startujemy od 6 rano i trzy razy w tygodniu będzie możliwość wzięcia udziało w zajęciach grupowych o 6 rano lub w porannych WODach na zajęciach CF. Oczywiście przypominamy, że te zajęcia podobnie jak i inne będą się odbywać w przypadku, gdy będą zapisane chociaż 3 osoby. Warto o tym pamiętać, bo w przypadku zajęć wieczornych ciężko jest się na nie w ogóle dostać, o tyle na zajęcia poranne na początku pewnie będzie ciężko Was nakłonić. Mamy jednak nadzieję, że się do nich przekonacie. Mówiąc krótko – godzinny poranny trening nakręci Cię na cały dzień, w pracy zrobisz dwa razy więcej i czas zleci szybciej, a po pracy już tylko wypoczynek !!


3. Na planie zajęć grupowych widnieje nowa pozycja i nowa jednostka treningu funkcjonalnego. W klubie już od teraz będą nowe listy zapisów, zasady pozostają te same. Nowy trening obwodowy to nic innego jak trening obwodowo-stacyjny i na pewno każdy kto chodzi do nas na inne zajęcia poradzi sobie na nim w 100%. Trening ten poprowadzi Maciek – Prezes, a będzie na tej jednostce łączyć ogólnorozwojowe, funkcjonalne ćwiczenia przy wykorzystaniu różnych akcesoriów spotykanych również na innych treningach, jak piłki, kettle, pasy itp. Zapraszamy serdecznie.


4. Pragniemy także poinformować, że lekkiej zmianie ulegają ceny karnetów na zajęcia grupowe. Choć tak naprawdę podwyżka cen wynosi tylko około 1,2zł/trening.


5. Na planie zajęć CF coraz więcej jednostek, na które można wbijać, żeby się dobrze skatować :). Mówiąc krótko – więcej jednostek, więcej kettli, więcej zajęć początkujących i zajęcia z samego rana – wrzucamy wyższy bieg !!


6. Zdecydowaną nowością będą od teraz warsztaty ciężarowe, które poprowadzi u nas Paweł Koszałka. Paweł to 3-krotny medalista Mistrzostw Europy, zdobywca 5 miejsca na Mistrzostwach Świata, wielokrotny Medalista Mistrzostw Polski oraz członek Kadry Narodowej. Mniej więcej raz w miesiącu będziemy spotykać się w niedzielę z Pawłem i doskonalić nasze umiejętności w rwaniu i podrzucie. Pierwsze spotkanie odbędzie się 7 lutego. Będą to zajęcia przeznaczone dla naszych klientów trenujących CF, treningi odbywają się „za zamkniętymi drzwiami” klubu. Oczywiście poza tym nadal kształtujemy umiejętności ciężarowe z Prezesem, choć niewątpliwie na niższym szczeblu doświadczeń, umiejętności i siły. Więcej informacji na ten temat w klubie. Ilość miejsc ograniczona.©Copyright 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone
Created by Maciej Duszyński && Bloom - oprogramowanie
siłownia, kuźnia, kuźnia sylwetki, sulwetka, wieluń, wielun, silownia, kuznia, kuznia sylwetki, wyszynskiego, trening, treningi, trx, cross, crossfit, wod, mks, functional, kettlebell, kettle, trx/rip, rip, fitball, ciężary, ciezary, wod, klub, salka, karnet, karnety, zajęcia grupowe, zajecia grupowe, grupowe, zajęcia, zajecia, masaż, masaz, gabinet masażu, gabinet masazu, mistrzostwa kuźni, mistrzostwa kuzni, zawody, trójbój siłowy, trojboj silowy, maciej baranski, maciej barański, zaneta baranska, żaneta barańska, przemek szewczyk, kuzniasylwetki@onet.pl, Prymasa 1000-lecia 1