KILKA WAŻNYCH ZMIAN I NOWOŚCI OD WRZEŚNIA!
Nowy miesiąc przynosi nowe zmiany w Kuźni, a tych będzie dość sporo i wejdą w życie 1 września.

Pierwsza rzecz to zmiana godzin otwarcia. W środę klub również będzie otwarty do 22. W soboty już na stałe czynne między godz.11 a 17. Jeśli ciągle zwiększająca się liczba naszych klientów wyrazi chęć uczęszczania do klubu w niedziele, będziemy ponownie otwierać Kuźnię także w te dni w okresie jesienno - zimowo – wiosennym. Obecne godziny otwarcia to: pon- 9 -21, wto 11 – 22, śro 9 -22, czw 11 – 22, pią 9 – 21, sob 11 – 17, niedziela – nieczynne.

Kolejne zmiany dotyczą grafiku zajęć grupowych. Kilka zmian dotyczy godzin zajęć, które do tej pory się odbywały. Prosimy zapoznać się z grafikiem, aby w klubie zjawiać się na aktualne godziny zajęć. Dokładamy jeden trening funkcjonalny w piątki. Pierwsze treningi funkcjonalne teraz zawsze będą rozpoczynać się og godz 18:45. Dorzucamy jedne zajęcia TRX w środy i pragniemy poinformować, że w związku ze szkoleniem, które odbywa właśnie Żaneta od tej pory w większości te zajęcia będą prowadzone przez nią, a nie przez Maćka. Kettle pozostają bez zmian. Zupełną nowością w naszym klubie będzie prowadzony przez Żanetę trening ABT (skrót od angielskich słów – brzuch, pośladki, uda). Jest to trening wzmacniająco – kształtujący, doskonale wpływający na poprawę wyglądu oraz formy naszych ud, pośladków i brzucha, a te stają się szczuplejsze i bardziej jędrne. Dodatkowo oczywiście wpływają one pozytywnie na poprawę naszej kondycji fizycznej. Dla tej formy treningu nie ma ograniczeń wiekowych, a na jednych zajęciach mogą trenować osoby o różnym stopniu zaawansowania. Więcej informacji w klubie.

Pragniemy poinformować, że od tej pory zapisy na zajęcia będziemy prowadzić tylko na 3 dni do przodu, nie będzie można się zapisywać wcześniej, tzn. w poniedziałek będzie można się zapisać tylko na zajęcia do czwartku, w środę dokładamy możliwość zapisów na piątek i kolejny poniedziałek, itd.
Wprowadzamy także zapisy na zajęcia z crossa, tak, żeby uniknąć przeładowania na jednych zajęciach, podczas, gdy na innych jest mało osób. Prosimy, aby nasi crossfitterzy o tym pamiętali, tak, żeby uniknąć później problemów z uczestniczeniem w jakichś zajęciach. Plan z crossa pozostaje ten sam.

Oczywiście będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach „ z biegu”, jeśli będą na nich wolne miejsca. Na zajęcia grupowe, czy CF można zapisywać się w klubie, bądź telefonicznie. Każde z zajęć zarówno TRX, Fitball, Functional, czy różne rodzaje WODów, mają inną ilość osób, którą możemy przyjąć na zajęciach. O szczegóły pytajcie w klubie.

Wszystkie zajęcia grupowe zarówno na salce, jak i z crossa odbywają się tylko w przypadku, gdy zapiszą się na nie minimum 3 osoby (oprócz kettlebell [min.2]).

Ostatnia sprawa to stała obecność od września Maćka Torchały, który już od poniedziałku będzie współprowadzić zajęcia crossowe z „Prezesem” :)

Pozdrowienia od załogi z Kuźni :)

©Copyright 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone
Created by Maciej Duszyński && Bloom - oprogramowanie
siłownia, kuźnia, kuźnia sylwetki, sulwetka, wieluń, wielun, silownia, kuznia, kuznia sylwetki, wyszynskiego, trening, treningi, trx, cross, crossfit, wod, mks, functional, kettlebell, kettle, trx/rip, rip, fitball, ciężary, ciezary, wod, klub, salka, karnet, karnety, zajęcia grupowe, zajecia grupowe, grupowe, zajęcia, zajecia, masaż, masaz, gabinet masażu, gabinet masazu, mistrzostwa kuźni, mistrzostwa kuzni, zawody, trójbój siłowy, trojboj silowy, maciej baranski, maciej barański, zaneta baranska, żaneta barańska, przemek szewczyk, kuzniasylwetki@onet.pl, Prymasa 1000-lecia 1