Finałowa runda Mistrzostw już za nami.
3 i 5 lipca odbyła się ostatnia runda naszych Mistrzostw w Crossie. W ostatniej rundzie w kat. OPEN zwyciężył Michał Czarnuch, drugi był Bartek Łęski, a trzeci zakończył Marcin Kordecki. Ostatecznie w generalnej klasyfikacji OPEN zwyciężył Michał Czarnuch, tuż za nim uplasował się Adrian Szymala, a trzeci był Marcin Kordecki. W kat. ELITE rundę wygrał Kamil Barański, który wykonał workouty kilka dni wcześniej, ponieważ nie mógł być obecny na ostatniej rundzie. Drugi zakończył Michał Koza, a trzeci Mateusz Graczyk. Ostatecznie zwyciężył Michał Koza, Kamil zwycięstwem w tej rundzie zapewnił sobie skok na 2 miejsce, a na trzeciej pozycji ostatecznie wylądował Maciej Torchała. W tej rundzie udział wzięły również Panie i tutaj podium wyglądało następująco: 1.Katarzyna Michnik, 2. Paulina Banaś, 3. Justyna Korbaczyńska. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, a w szczególności tym z podium. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Created by Maciej Duszyński && Bloom - oprogramowanie
siłownia, kuźnia, kuźnia sylwetki, sulwetka, wieluń, wielun, silownia, kuznia, kuznia sylwetki, wyszynskiego, trening, treningi, trx, cross, crossfit, wod, mks, functional, kettlebell, kettle, trx/rip, rip, fitball, ciężary, ciezary, wod, klub, salka, karnet, karnety, zajęcia grupowe, zajecia grupowe, grupowe, zajęcia, zajecia, masaż, masaz, gabinet masażu, gabinet masazu, mistrzostwa kuźni, mistrzostwa kuzni, zawody, trójbój siłowy, trojboj silowy, maciej baranski, maciej barański, zaneta baranska, żaneta barańska, przemek szewczyk, kuzniasylwetki@onet.pl, Prymasa 1000-lecia 1