Siłownia Kuźnia Sylwetki Wieluń
ABT
ABT to skrót od angielskich słów: abdominal, buttocks, thighs, oznaczających: brzuch, pośladki, uda. Są to zajęcia skierowane do osób, które chciałyby wymodelować w szczególności dolne partie ciała. Nie jest to jednak trening skupiający się wyłącznie na tych partiach. Nie da się ukryć, że wiele ćwiczeń wykonywanych w treningu ABT wpływa pozytywnie na mięśnie głębokie naszego ciała, przez co poprawia się nasza postawa, poprawie ulega również stabilność bioder i kolan. Niewątpliwym atutem tych zajęć jest wzmocnienie mięśni brzucha, dzięki czemu odciążamy częściowo nasz kręgosłup, gdyż odpowiednia „obudowa” mięśniowa kręgosłupa to podstawa prewencji jego urazów.

Zajęcia te poza głównymi partiami na które kładzie się nacisk, wpływają również globalnie na nasz ciało i dzięki temu przyśpieszają spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna, a to wpływa na poprawę naszego wyglądu i samopoczucia. Poprzez aktywowanie większości partii naszego ciała trening ABT poprawia również naszą ogólną kondycję fizyczną.

Dzięki przeróżnym ćwiczeniom z własnym ciężarem ciała oraz z wykorzystaniem akcesoriów takich jak: hantle, piłki, BOSU, czy stepy, trening ten nigdy nie bywa nudny i monotonny.

Ta forma treningu nie ma ograniczeń wiekowych, a na jednych zajęciach mogą trenować osoby o różnym stopniu zaawansowania.


Siłownia Kuźnia Sylwetki Wieluń Siłownia Kuźnia Sylwetki Wieluń Siłownia Kuźnia Sylwetki Wieluń


©Copyright 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone
Created by Maciej Duszyński && Bloom - oprogramowanie
siłownia, kuźnia, kuźnia sylwetki, sulwetka, wieluń, wielun, silownia, kuznia, kuznia sylwetki, wyszynskiego, trening, treningi, trx, cross, crossfit, wod, mks, functional, kettlebell, kettle, trx/rip, rip, fitball, ciężary, ciezary, wod, klub, salka, karnet, karnety, zajęcia grupowe, zajecia grupowe, grupowe, zajęcia, zajecia, masaż, masaz, gabinet masażu, gabinet masazu, mistrzostwa kuźni, mistrzostwa kuzni, zawody, trójbój siłowy, trojboj silowy, maciej baranski, maciej barański, zaneta baranska, żaneta barańska, przemek szewczyk, kuzniasylwetki@onet.pl, Prymasa 1000-lecia 1